Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska,wykonuje druki dla uczelni,szkół oraz urzędów,świadectwa szkolne oraz dzienniki

Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Podkategoria: Grafika, DTP

 • LepszaKreacja.pl

  LepszaKreacja.pl »

  LepszaKreacja to nie tylko agencja reklamowa to o wiele więcej. Tutaj znajdziesz najlepsze firmy z branży reklamowej. Są to agencje reklamowe, drukarnie, agencje PR i domy mediowe. Jeżeli interesują Cię nowości ze świata reklamy to znajdziesz je w dziale artykuły. Codziennie nowe informacje ze świata reklamy. W serwisie można również zgłaszać przetargi w których mogą wziąć udział wszystkie zarejestrowane firmy. Firma zgłaszająca przetarg może być całkowicie anonimowa, poczekać na zgłoszenia i na samym końcu skontaktować się z firmą spełniającą jej wymogi. Gdy nie potrzebujesz do współpracy dużych agencji reklamowych, na stronie znajdziesz ogłoszenia freelancerów co na pewno zapewni mniejsze koszty inwestycji w reklamę. w skrócie, czytaj o nowościach ze świata reklamy, eksploruj profile firm - czytaj o ich osiągnięciach, oglądaj ich zrealizowane najnowsze projekty, dodawaj zlecenia lub przetargi. Teraz masz szansę poznać lepiej swojego nowego podwykonawcę!

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty graficzne

  Projekty graficzne »

  Marzy ci się unikalny projekt ulotki lub niepowtarzalne foldery reklamowe? Firma Studiopiko to dokładnie to, czego szukasz! To nowoczesne studio graficzne dla ciebie projekt maksymalnie zgodny z twoimi oczekiwaniami. W jego uniwersalnej ofercie każda firma i osoba indywidualna znajdzie coś dopasowanego dla swoich potrzeb. I wszystko to z rzetelną dbałością o każdy niewielki detal! Studiopiko.pl to studio w pełni profesjonalna, której możesz zaufać. Wszystkie projekty graficzne wykonywane są nie tylko na podstawie wytycznych, ale także z uwzględnieniem panujących na rynku praktyk. Dzięki temu możesz mieć pewność, że działasz z profesjonalistami, którzy zadbają, żeby zrealizowany dla ciebie projekt odniósł sukces.

  Data dodania: 19 11 2019 · szczegóły wpisu »

Grafika, DTP - nowa strona:

Adres: